משרתי מילואים יקרים,

בשם כל תושבי העיר גבעת שמואל, אנו מאחלים לכם חג חנוכה שמח ומודים לכם על ההשקעה, הנתינה, המסירות, רוח ההתנדבות ועל מי שאתם עבור כולנו – מקור לגאווה, דוגמה ומופת להתנדבות, מסירות והקרבה.


משרתי מילואים יקרים.jpe


 

טקסט נגיש:
משרתי מילואים ומשפחות יקרות,
עם ישראל נמצא באחת מהשעות המורכבות והמאתגרות ביותר שידעה המדינה. עצמאותנו המדינית וחירותנו הלאומית אינן מובנות מאליהן, והן מתקיימות הודות לפועלכם – משרתי מילואים יקרים, אשר מהווים עוגן ומרכיב משמעותי וחשוב, ביכולתו של צה"ל למלא את ייעודו ולעמוד במשימה הלאומית וההכרחית שלנו בימים אלו.  
בשם כל תושבי העיר גבעת שמואל, אנו מודים לכם ומעריכים את ההשקעה, הנתינה, המסירות, האכפתיות ואת מי שאתם עבור כולנו – מקור לגאווה, דוגמה ומופת להתנדבות, מסירות והקרבה.
התודה והערכה מגיעה גם לכן - משפחות יקרות. תודה על תמיכתן בבני ובבנות הזוג שלכם, שמאפשרת להם ולכולנו לעמוד איתנים במשימה הלאומית המשותפת שלנו.
אנו מחזקים את ידיכם על התרומה והעשייה המבורכת שלכם בימים אלו למדינת ישראל, וגאים שאלו הם תושביה של העיר הנפלאה הזו. ליבו של עם ישראל אמנם נשבר, אך רוחו לא תישבר לעולם. עם ישראל חזק מתמיד, עם ישראל חי וקיים ועם ישראל ינצח!

חג חנוכה שמח - לכם ולבני משפחותיכם
עיריית גבעת שמואל

"חַזֵּק אֶת יְדֵי מְגִנֵּי אֶרֶץ קָדְשֵׁנוּ, וְהַנְחִילֵם אֱלֹהֵינוּ יְשׁוּעָה וַעֲטֶרֶת נִצָּחוֹן תְּעַטְּרֵם, וְנָתַתָּ שָׁלוֹם בָּאָרֶץ וְשִׂמְחַת עוֹלָם לְיוֹשְׁבֶיהָ".