בגבעת שמואל ממשיכים לעשות טוב בקהילה בצל הקורונה:

יריב פאר, מנכ"ל אינטרנט רימון, תרם מחשבים ניידים לילדי העיר


יריב פאר, מנכ"ל אינטרנט רימון, תרם מחשבים ניידים לילדי העיר

עם תחילתו של משבר הקורונה, הלמידה מרחוק הציבה אתגר לא פשוט עבור הורים ותלמידים כאחד. מי שבעבורם האתגר הזה הפך לקשה עוד יותר, הם אותם הורים שאין להם מחשב בבית וילדיהם בשל כך, אינם יכולים להשתתף בלמידה מרחוק לקחת חלק במשימות הלימודיות של כיתתם.
מי שנרתם לסייע לבקשתו של ראש העיר יוסי ברודני, הוא יריב פאר - תושב גבעת שמואל (נשוי +4), מנכ"ל אינטרנט רימון, שתרם לאגף החינוך של העירייה עשרה מחשבים ניידים, במטרה לסייע לאותם תלמידים ולהעניק להם הזדמנות שווה ללמוד יחד עם חבריהם, בחלוקה לקפסולות ובלמידה מרחוק תחת מגבלות הקורונה.


ראש העיר גבעת שמואל, יוסי ברודני: "גבעת שמואל היא ללא ספק עיר, שההישג הגדול שלה הוא תושביה הרבים, הפועלים למען הקהילה ולמען התושבים במהלך השנה כולה. התושבים, הם אלו שיוצרים את ההון החברתי האיכותי שיש לנו בעיר, והם אלו שהופכים את החברה והקהילה שלנו בגבעת שמואל לערכית ואכפתית יותר. בימים מורכבים אלו של משבר הקורונה, התגלתה באופן נרחב וברור עוד יותר, הערבות ההדדית של מתנדבים רבים בקהילה למען תושבי העיר כולם - אלה הנמצאים בקבוצות סיכון, המבודדים, בני הגיל השלישי, ניצולי שואה, ילדים ותלמידים וכל תושב אחר הזקוק לעזרה . בהזדמנות זו, אבקש להודות לידי יריב פאר, מנכ"ל אינטרנט רימון, ולכל אותם מתנדבים, על השעות הרבות וההשקעה הגדולה שלכם למען התושבים. בזכותם קהילת גבעת שמואל היא משפחה אחת גדולה, חזקה, מעורבת ואכפתית וברוח זו, נמשיך לפעול ולנצח את הקורונה" 

בתמונה משמאל לימין: ראש העיר יוסי ברודני, מנהלת אגף החינוך אתי דהן ומנכ

בתמונה משמאל לימין: ראש העיר יוסי ברודני, מנהלת אגף החינוך אתי דהן ומנכ"ל אינטרנט רימון יריב פאר בקבלת תעודת הוקרה מראש העיר על תרומת המחשבים לילדי העיר. (צילום: דוברות העירייה)