שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן ביקר בעיר

"התרשמתי מאוד מהתפתחותה של העיר גבעת שמואל ומההשקעה הרבה של הנהלת העירייה לרווחתם של התושבים בכל תחומי החיים", כך אמר אמש שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן בעת ביקורו בעיר


"התרשמתי מאוד מהתפתחותה של העיר גבעת שמואל ומההשקעה הרבה של הנהלת העירייה לרווחתם של התושבים בכל תחומי החיים", כך אמר שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן בעת ביקורו בעיר.

שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן וצוותו, הגיעו לישיבת עבודה וסיירו בעיר גבעת שמואל. הביקור נפתח בישיבת עבודה בהשתתפות ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני, סגן ראש העיר משה מרר, מנכ"ל העירייה גבי חדד, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה אתי סומך, במהלכה ניתנה לשר סקירה על היקף הפעילות הנרחבת של האגף ועל תפיסת השירות האוניברסלית   ממנה נהנים תושבי העיר מגיל לידה ועד זקנה. 

בחלקו השני של הביקור, השר כהן ביקר בבניין החדש של האגף לשירותים חברתיים, נפגש עם צוות העובדות הסוציאליות והתרשם מקרוב על העשייה הענפה והפעילות החשובה הנעשית בההלך השנה עבור התושבים במחלקות השונות: מרכז לצעירים, הכוונה תעסוקתית, ליווי לבני משפחה מטפלים, עולים חדשים, נוער בסיכון ועוד.  
השר כהן סיכם את הביקור ואמר: "שמחתי להתארח בגבעת שמואל ולפגוש בראש העיר יוסי ברודני ובצוותי האגף לשירותים חברתיים של העירייה. התרשמתי מאוד מהתפתחותה של העיר ומההשקעה של הנהלת העירייה בכלל התחומים לרווחתם של כלל תושבי העיר ובעיקר בתחום הרווחה. בהזמנות זו, אני מבקש גם לברך ולחזק את צוותי האגף לשירותים חברתיים ובכלל העובדים הסוציאליים, על עבודתם הקשה והחשובה שהם עושים עבור התושבים. אתם חוד החנית בתקופה זו ובוודאי גם בעתיד".

ראש עיריית גבעת שמואל, יוסי ברודני: "אני מודה לשר הרווחה מאיר כהן, על ביקורו החשוב בעיר, על התמיכה ועל ההירתמות של משרדו לקידום רווחתם של תושבי העיר.  העובדות הסוציאליות של האגף לשירותים חברתיים של העירייה, בעלות אוריינטציה גבוהה ופועלות לטיפול במכלול צרכי האוכלוסיות השונות בעיר הן ברמה האישית והמשפחתית, והן ברמה הקבוצתית והקהילתית. זאת אכן הזמנות טובה להודות למנהלת האגף ולצוותה, על עבודתם החשובה למען רווחתם של התושבים".

279135920_5248257338546952_2553189638426300032_