תושבים יקרים,
בימים אלה, מדינת ישראל והעולם כולו מתמודדים עם משבר נגיף הקורונה שהשפעתו על התחלואה ועל המצב הכלכלי עדיין לא ידועה. עיני כולם נשואות להנחיות משרדי הממשלה השונים, אולם ההתמודדות האמיתית עם מצב מורכב זה תלויה בעיקר בהתגייסות הציבור תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות לשמירת מרחק של שני מטר האחד מהשני ושמירת היגיינה אישית וסביבתית.
 
על רקע משבר נגיף הקורונה בארץ ובעולם, ראש הממשלה ומשרד הבריאות, מסרו הנחיות חדשות על צמצום פעילות המשק הציבורי והפרטי ומניעת שהייה לא הכרחית במרחב הציבורי. 

להלן עדכון בדבר ההנחיות החדשות לתושבים, על מנת להמשיך לשמור על בריאותכם ולמנוע את התפשטות הנגיף:    

חובה לעטות מסכות על הפנים ולשמור מרחק של 2 מטרים.
גני השעשועים, הגינות הציבוריות והפארקים יסגרו להתקהלות והתכנסות.
מקומות הפנאי והבילוי בעיר יפעלו במתכונת מצומצמת ובהתאם למגבלות ההתקהלות המותרות בחללים הפתוחים והסגורים. 
גופי החירום, שירותי החירום, העובדים החיוניים בעיר - מזון, תרופות בנקים ודלק, יפעלו כרגיל.
לא תתקיים קבלת קהל במשרדי העירייה, אולם עובדי העירייה ימשיכו להעניק לתושבים את כל השירותים כרגיל, באמצעות הטלפון, המייל, הערוצים המקוונים באתר העירייה והמוקד העירוני 108 גבעת שמואל. 
אנו מקיימים כל העת, הערכות מצב יומיות עם  הצוותים המקצועיים בעירייה ונמצאים בקשר שוטף מול משרדי הממשלה הרלוונטיים, באשר להתפתחויות הנדרשות מהרשויות המקומיות ומהציבור. בהינתן הנחיות חדשות, אנו נשוב לעדכן אתכם בערוצי התקשורת העירוניים. 

אני קורא שוב לכל התושבים להמשיך להישמע להנחיות משרד הבריאות, לשמור על מרחק של שני מטר האחד מהשני ולהקפיד על היגיינה אישית. לכולם בריאות איתנה ושנדע ימים טובים יותר.

שלכם כתמיד,
ראש העיר יוסי ברודני


התנדבות בקהילה

התנדבות בקהילה

צעירים

צעירים ונוער