Banners
דלג על Banners
פייסבוק
מוקד 108
דלג על מוקד 108
מוקד 108
סגירה

מוקד 108

 
*הקלד את הקוד הבא

שבוע החינוך

5/06/2016
הקש להגדלה (הגדל)
הקש להגדלה

אגף החינוך בגבעת שמואל  בראשותה של מנהלת האגף אירנה גביזון  פתח  במסורת חדשה- שבוע החינוך העירוני במסגרתו לאורך כל השבוע האחרון התקיימו מגוון אירועים. את השבוע פתח אירוע  חידון המורשת בו השתתפו כל תלמידי כיתות ה' מכל בתי הספר יסודיים בעיר.

בימים שלישי ורביעי אחה"צ התקיימו ימים פתוחים להורים  בכל בתי ספר היסודיים בעיר, ובמסגרתם הציגו התלמידים וסגלי החינוך את תוצרי הלימוד השנתיים וכן קיימו מופעים, פעילויות משותפות להורים וילדים ועוד. אלפי הורים הגיעו לבתי הספר ונהנו לראות ולשמוע את ילדיהם מרצים, מלמדים, מספרים, מציגים ומופיעים. יום פתוח  בגנים התקיים  ביום שישי.

בערב רביעי התקיים ערב הוקרה למצטייני החינוך שהיווה את גולת הכותרת של אירועי שבוע החינוך.  הערב יוחד להענקת אותות הצטיינות למורים מובילים  במערכת החינוך ( מורה אחת/אחד מכל בית ספר), גננות וסייעות מובילות  וכן לתלמידים המצטיינים בלימודים או בעלי הישגים ייחודיים  ברמה ארצית בתחומים אחרים ( ספורט/ כתיבה ועוד  ).

 את הערב  פתח ראש העיר יוסי ברודני שאמר:" כמי שבא מבית של אנשי חינוך אני יודע  שעבודתכם היא  עבודה קשה, לעיתים סיזיפית, וחשוב  לעצור ולומר מילה טובה. הערב הזה נועד לחזק אתכם- אנשי החינוך המצטיינים, ובעיקר להוקיר אתכם על עבודה חשובה ומסורה שאתם עושים לאורך כל השנה ובמשך שנים רבות. תלמידות ותלמידים  מצטיינים,  אתם מהווים לנו מקור לגאווה לא רק בזכות הישיגיכם המרשימים אלא בעיקר בזכות אופייכם- ההתמדה, השאיפה למצויינות, ההשקעה  והערכים".

 במהלך הערב הוקרן סרטון אמנות בחול של נעמי רוטמן  שסקר את מערכת החינוך העירונית באופן יצירתי ושונה. עוד נהנו הנוכחים  ממופע כלי נשיפה של תזמורת ביה"ס לאמנויות  יגאל אלון ,ממופע שירה של הרכב מוסיקלי של ביה"ס,  וממופע תיגוף ( תיפוף על הגוף) של תלמידי כיתה ה' מביה"ס מורשת נריה. 

את תעודות ההצטיינות העניקו מעל הבמה ראש העיר יוסי ברודני, מנהלת אגף החינוך אירנה גביזון , מפקחי משרד החינוך ומנהלי בתי הספר.

 מקבלי תעודות ההוקרה בקרב אנשי החינוך: לודמילה סקולוביץ (בן גוריון), הרב צפריר אנוש (מורשת זבולון) , פנינה פיניש (מורשת מנחם), אורית יוסף ( יגאל אלון), חיה קסטיאל (מורשת נריה) , רינת פסטליך (אולפנת אמי"ת),
  הרב עמירם פרידמן (ישיבת בני  עקיבא), הגננת אורית מישל והסייעת מזל סופר (גן דובדבן) , הגננת יונת בן סניור והסייעת ענת עובד (גן חרוב).

מקבלי תעודות ההוקרה  בקרב התלמידים : שחר נדם (יגאל אלון),
פז שאלתיאל ותומר ביכלר (בן גוריון) , טל כהן (מורשת זבולון), אביחי וייל ויניב פירר (מורשת מנחם), אביגיל איתן ואליאב כץ (מורשת נריה), רחל פריד (אולפנת אמי"ת), רועי וסנר  ויואב ארנסט ( ישיבת בני עקיבא).

 

 

 

 

הקש - לצפייה בגלריית תמונות

 

 


עבור לתוכן העמוד